2004

2004

 

 

10.1.2004    ZÁBŘEH - ZEĎ 
+ Sněžná slepota

17.1.2004    MORAVSKÁ TŘEBOVÁ

24.1.2004    HAVLÍČKŮV BROD

14.2.2004    ZÁBŘEH - Rafanda 
+ Houba, Partyzáni feat J.Z.L.F., Vysoké napětí, Caracas

15.5.2004    ŽATEC 
+ Houba, Volant

20.2.2004    ŠUMPERK 
+ Slobodná Európa

27.2.2004    OLOMOUC 
+ SPS

10.3.2004    PRAHA - Vagon 
+ Mateřídouška a vřes

13.3.2004    PŘEROV 
+ R.A.F, Tribe, Bessar Unggas

19.3.2004    NÁCHOD

20.3.2004    ZÁBŘEH - RAFANDA 
+ X-CORE, His Another Fall, Kohout plaší smrt, Co je ti po tom!

14.5.2004    OSEK U DUCHCOVA - Jakina Pub 
+ Destroyself, Volant

21.5.2004    HELVÍKOVICE U ŽAMBERKA - U Krtka 
+ R.A.F., Bradavice, Vision Days

22.5.2004    ZÁBŘEH - RAFAFEFT 
+ Totální Nasazení, Houba, Zatrest, Vision Days, Bradavice

26.5.2004    ŠUMPERK - Majáles 
+ Dobré sluníčko

28.5.2004    PŘEROV - Šuplík 
+ Kohout plaší smrt, Planina

29.5.2004    HAVLÍČKŮV BROD - Vagon 
+ N.V.Ú. (křest CD!!), Primitiv Plebs (křest CD!!), Čertůf Punk, Houba, Volant, Totální Nasazení, Ilegality (SK), P.S., Spínací Špendlík, No Sympathy, Rude Guerilla, Kohout Plaší Smrt, S.P.D.

12.6.2004    OLOMOUC - S-klub 
+ N.V.Ú., Princovia, Za trest

19.6.2004    ZÁBŘEH - VÍTÁNÍ LÉTA 

+ Burani z New Jersey, Tainted, No Honey...

26.6.2004    ZÁBŘEH - 7 a 1/2 fest

30.6.2004    PARDUBICE - Ponorka 
+ Dukla Vozovna

03.7.2004    BRNĚNEC 
+ Vision Days, Totální nasazení, N.V.Ú. ...

10.7.2004    MARTIN (SK) - UNDERGROUND fest 
+ Davová psychóza, Načo názov, Argies (Argentina),Houba, Volant, Kupa slováků...

16.7.2004    PRUŠÁNKY U HODONÍNA - Na myslivně 
+ Bessar Unggas, -123min., 2v1, Insania, Onset, Jižní pionýři, Depresion, Skrat, Queen rev. a další...

24.7.2004    VSETÍN - Sandrik - Punkový pogec č. 5 
+ Vysoké napětí, Kohout plaší smrt, Sitňan (SK), Aqua Silentia, Bessar Unggas. Start v 18h

31.7.2004    TŘEBÍZ - Areál pod skalou - Vy krávy fest

20.8.2004    MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - FEST POD PAROU

21.8.2004    KLADNO - Krušovický sklípek 
+ Few fools, Jonestown, Konzumace, S.N.A.D.

27.8.2004    SLANÝ - ROCK NA VALNÍKU 
+ Totáči, Jaksi taksi...

10.9.2004    HODONÍN 
+ Kohout plaší smrt, Spínací špendlík...

17.9.2004    LIBINA 
+ Vypsaná fixa, R.A.F....

25.9.2004    PRAHA - BONEFLYER PUNK FEST NO.II / OPEN AIR MODRÁ VOPICE
+ V.A.S., V.T.Marvin, Zvlášňý škola, Destyl, Až naprší a uschne

23.10.2004    PLZEŇ - BOŽKOV POD KOPCEM 

+ Bradavice, Pilsner Oiquell, Kalte Krieger (DE)

29.10.2004    ZÁBŘEH - KLUB VE ZDI
+ Houba, Koniec Swiata (PL)

30.10.2004    OPAVA - RC AQUALUNG (ex Jam club)
+ Houba, Koniec Swiata (PL)

05.11.2004    PARDUBICE - PONORKA - DUŠIČKOVÁ PÁRTY
+ Face of Dali, Levák Bob, Horníčkova Diktatura

13.11.2004    BAKOV NAD JIZEROU
+ Veselí koníci, Vision Days

11.12.2004    HAVLÍČKŮV BROD - VAGON - PUNKOVÝ REJ č. 3
+ Zóna A (SK), Plus Mínus (SK), N.V.Ú., Sex Deviants, Gauneři, Houba, Zpraku!, Thalidomide, Aqva Silentia, Sicherhatesystem, Rude Guerilla, Primitiv Plebs, Mimoritmus